Магазин Homeliness приєднався до державної програми "єВідновлення", яка надає фінансову допомогу громадянам, чиє житло постраждало від воєнних подій чи обстрілів. Однією з можливостей використання отриманих коштів є придбання покриття для підлоги, такого як ламінат, вінілова підлога, паркетна дошка або масивний паркет.

Ви можете придбати підлогове покриття для ремонту житла, пошкодженого внаслідок військових дій, у магазині Homeliness або на нашому інтернет-сайті https://homeliness.net

Магазин homeliness також пропонує учасникам програми "єВідновлення" спеціальні умови, включаючи персональний сервіс та вигідні ціни. Щодо списку товарів, які підлягають компенсації в рамках програми "єВідновлення" у магазині Homeliness, а також інформації про товари зі знижкою, ви можете отримати від менеджерів нашої компанії.

Докладніше про процедуру отримання допомоги в рамках державної програми "єВідновлення" можна дізнатися за посиланням https://erecovery.diia.gov.ua.

Магазин Homeliness завжди готовий допомогти вам в ремонті та відновленні вашого житла, забезпечуючи надійні та якісні підлогові матеріали. Долайте труднощі разом з нами!